«ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧИНАЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПІД МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

«ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧИНАЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПІД МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Партія «За життя» через тиждень починає безстрокову акцію з метою зняття з посади в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Про це заявив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович під час прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН в понеділок, 12 лютого.

«Ми страждаємо від того, що сьогодні відбувається в Міністерстві охорони здоров'я України - вони добивають країну. Тому через тиждень ми розпочинаємо безстрокову акцію по зняттю Супрун, і не підемо, поки цього вампіра не приберуть з нашої країни!», - пообіцяв політик.

Відзначимо, Вадим Рабінович послідовно критикує дії Уляни Супрун на посаді виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я.

«Я оголошую 2018 й «роком відсторонення Супрун». Я вже подав до суду на прем'єр-міністра за її незаконне перебування на посаді в. о. міністра, тому що вона займає цю посаду більше чотирьох місяців - це порушення закону! Тепер ми маємо намір публічними методами й акціями протесту вимагати відставки Супрун. Ми прийдемо під МОЗ, будемо вимагати того, про що знає весь народ України. І ми це обов'язково зробимо - ми не дамо Супрун добити наших людей», - заявив Рабінович.

За словами лідера партії «За життя», МОЗ ставить над країною жахливий експеримент. Також політик розкритикував недавню заяву Супрун про те, що на виклики лікарі будуть приїжджати на велосипедах, а «бабусі в селах» будуть змушені шукати собі лікаря за допомогою сервісів Google.

«Про зміст медичної реформи годі й казати - скоротити лікарів, закрити клініки і лікарні, перевести всі академінстітути на платні операції, запропонувати бабусям в селі знаходити в Гугл-мапі сімейних лікарів, прибрати «швидку допомогу» і не лікувати онкохворих. До якої міри національного божевілля потрібно дійти, щоб в нашій країні, де і без того складна ситуація в охороні здоров'я, слухати цю ахінею і міркувати, хороша це реформа чи погана ?! Це - абсолютне вбивство України, це план знищення всіх незаможних. Якщо ти не вкрав мільярд, чи не висиш на потоці, не крадеш з казни - вилікуватися ти не зможеш. Поки ти здоровий - працюй на плантації або їдь піднімати Польщу», - констатував Рабінович.

При цьому він зазначив, що реформи Уляни Супрун суперечать Конституції України.

«За всю історію світу не існувало такого експерименту, який ставлять зараз над Україною, і ніхто не бачив, щоб заїжджі виконуючі обов'язки міністра нахабно і цинічно скасовували Конституцію країни. Я нагадую, що в Конституції, в 49-й статті, записано, що у нас безкоштовна медицина - і раптом якийсь сторонній волонтер оголошує, що у нас все буде інакше. І всі мовчать, потупивши очі, як ніби ніякої Конституції не існує», - резюмував Вадим Рабінович.

«Сьогоднішня політика Міністерства охорони здоров'я - це цілеспрямоване знищення народу України, над країною, над здоров'ям її населенням ставлять величезний експеримент - і ми не заспокоїмося, поки його не припинимо!», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ