«ЗА ЖИТТЯ» РЕАЛЬНО ПРАЦЮЄ НА БЛАГО ЛУГАНЩИНИ, А НЕ ІМІТУЄ БУРХЛИВУ ДІЯЛЬНІСТЬ – ДУБОВИЙ

«ЗА ЖИТТЯ» РЕАЛЬНО ПРАЦЮЄ НА БЛАГО ЛУГАНЩИНИ, А НЕ ІМІТУЄ БУРХЛИВУ ДІЯЛЬНІСТЬ – ДУБОВИЙ

Цього тижня керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий провів зустрічі на місцях з партійними організаціями, колективами підприємств та держустанов.

У Сєвєродонецьку в процесі зустрічі з членами місцевої партійної організації та керівником міської організації Іриною Сафроновою обговорили проблему стихійної торгівлі біля Льодового Палацу спорту, яку організовав екс-заступник міського голови Григорій Пригеба. Оскільки наявність в місті законного місця проведення ярмарків лежить в інтересах жителів області, було прийнято рішення ініціювати процес обладнання місця для проведення подібного роду заходів в м. Сєвєродонецьку. Ірина Сафронова як депутат міської ради ініціюватиме створення подібного майданчика. Такі торгові майданчики дадуть жителям можливість купувати свіжі і натуральні продукти за низькими цінами.

 

В м. Сватове пройшла зустріч з трудовим колективом комунального підприємства «Центр культури і дозвілля». В ході проведеної зустрічі була досягнута домовленість про співпрацю з даним підприємством, в яке входять секції волейболу, баскетболу, боксу, футболу, дзюдо, настільного тенісу, а також на базі якого постійно проводяться чемпіонати і змагання Луганщини. Трудовий колектив рекомендував розглянути кандидатуру керівника підприємства Сергія Ляхового на посаду керівника Сватівської організації партії «За життя». Радою Луганської обласної організації було прийнято рішення про підготовку до проведення районної партконференції.

В офісі партійної організації м. Рубіжне пройшли зустрічі з новими членами партії в ході яких були роз'яснена стратегія партії, основні напрямки партійної роботи, вручена партійна і агітаційна атрибутика.

«Посили партії За життя» знаходять дуже багато позитивних відгуків серед жителів м. Рубіжного, ми кожен день приймаємо нових членів партії - небайдужих рубежан, які хочуть якісних поліпшень в своєму рідному місті», - заявив керівник міської парторганізації Вадим Маслов.

«Я розумію, що довіривши мені Луганську область, керівництво партії видало мені великий аванс, і мені ще тільки належить доводити, що вони не помилилися у виборі. Ми єдиною командою працюємо заради досягнення результату. Я впевнений, що у нашої партії хороше майбутнє і я докладу для її успіху всіх зусиль», - резюмував Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ