«ЗА ЖИТТЯ» ПРОВОДИТЬ У ДНІПРІ ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ПРОВОДИТЬ У ДНІПРІ ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ (фото)

У Дніпрі тривають спортивні змагання на житлових масивах у рамках проекту Дворові Олімпійські ігри, який підтримують депутати міської ради Дніпра із групи «За життя».

Вже близько 300 хлоп'ят у трьох великих дворах багатоповерхівок на житлових масивах Перемога і Тополя взяли участь у змаганнях з дартсу, стрітболу, футболу, настільного тенісу. Причому Ігри викликають такий ажіотаж, що хлопчики й дівчатка навіть не погодилися на перенесення змагань через дощ.

Співорганізаторами цього проекту виступили депутати міськради Олена Степанян і Сергій Нікітін (група «За життя») і громадська організація «Народне партнерство» (засновник – Геннадій Гуфман).

«Проведення таких змагань – це ще й перевірка дворової спортивної інфраструктури. Якщо на житловому масиві Перемога встановлено досить багато баскетбольних щитів, є у дворах і тенісні столи, то на житлових масивах Тополя і в Шевченківському районі в цілому нам потрібно буде додатково взяти це питання під своє шефство. Наявність шкільних стадіонів і спортмайданчиків – основна спортбаза для дітей, які захоплюються спортом. Але у дворах нам точно ще є над чим працювати. По завершенню олімпіади ми розробимо адресні пропозиції щодо встановлення щитів або тенісних столів у дворах. Працюватимемо з меценатами, партнерами», – поділилася планами депутат міськради Дніпра Олена Степанян (група« За життя »).

Нагадаємо, кожні вихідні до середини вересня у дворах Дніпра проходять змагання, за підсумками яких фіналісти змагатимуться у масштабному супер-фіналі. Всього в рамках проекту планується задіяти близько 2 тисяч учасників.

Проект Дворові Олімпійські ігри розпочато з ініціативи Генадія Гуфмана («Народне партнерство») 2016 року. Цього року географія проекту охоплює три райони міста, в яких розташовано найбільші багатоповерхові житлові масиви.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ