«ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

За підтримки активістів партії «За життя» в смт. Турбів  та с. Стара Прилука, Липовецького району з метою підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану у ставки запустили рибу.

Активіст Василь Герасимов розповів, що зариблення ставків відбулось у четвер, 12-го квітня. Акцію провели активісти «За життя» разом із сільськими мешканцями. Окрім того, зазначив про розведення дзеркального коропа. Цінність даного виду риби в її унікальній здатності очищати водойму від мушлі. Це дозволить підвищити рибопродуктивність водойми.

«На сьогоднішній день кількість та призначення риби є оптимальним для якісного очищення водойми. Кожній людині очевидно, що риба оживляє будь-який ставок. Сидячи на березі, так приємно спостерігати за тим, як граціозно  вона рухається», - прокоментував партійний лідер Вінницького району Валерій Петренко.

«У Вінницькій області провели зариблення на декількох водоймах. Це дійсно вірне відношення до природи, коли людина не лише споживає, а й підтримує  те, що є. Дуже радує те, що спільними зусиллями вибрали, придбали, привезли і випустили у ставки багато риби – тепер вдалого кльову!» - побажав керівник Вінницької регіональної організації Донатас Піскун.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ