«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ВІДКРИВАТИ НОВІ ПРЕДСТАВНИЦТВА В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ВІДКРИВАТИ НОВІ ПРЕДСТАВНИЦТВА В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Активні та небайдужі до свого міста жителі Ніжина ініціювали створення місцевої організації політичної партії «За життя».

Об'єднуючи свої зусилля для того, щоб славетне м. Ніжин, яке в старовину було центром козацької слави, було не тільки процвітаючим, але й туристичним містом. Зробити все можливе для того, щоб об'єднати під лавами політичної партії «За життя» всіх небайдужих до проблем міста жителів та разом об'єднатись і подолати несправедливість та корупцію, яку поглинули всі управлінські ланки міста.

«Змінити ситуацію можна не тільки в місті Ніжин, а й в Україні в цілому, якщо ми будемо прагнути об'єднуватися та разом відстоювати інтереси громадськості. На першому етапі ми повинні налагодити діалог з громадськістю. Небайдужі до проблем свого міста жителі повинні розуміти, до кого можна звернутися за порадою у вирішенні ряду проблем, які виникають у різних сферах їх життя. Допомагати всім, хто цього потребує – це перший крок до процвітання та створення європейської держави, де на першому плані стоїть людина, а не збагачення чиновників за рахунок держави», - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ