«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ СПОРТИВНУ ОСІНЬ У ДНІПРІ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ СПОРТИВНУ ОСІНЬ У ДНІПРІ

У Дніпрі на новому футбольному полі середньої школи №52 зібралися 8 футбольних команд, щоб поборотися за Кубок житлового масиву Тополь-1. Турнір відбувся за підтримки міської організації партії «За життя».

«Учасники недавнього фіналу наймасовішого соціального проекту для дітей «Дворові Ігри» висловили бажання взяти участь у нових спортивних заходах. Партія «За життя» підтримала цю ініціативу, адже сьогодні дуже важливо дати підліткам мотивацію до заняття спортом. Попереду нас чекає ще багато цікавих заходів для дітей і дорослих», - підкреслив керівник міської організації партії «За життя» в м. Дніпро Геннадій Гуфман.

Павло Гречишников прийшов на футбольний турнір разом сином.

«У дворах нашого житлового масиву діти постійно беруть участь і в творчих святах і в спортивних змаганнях від парті «За життя». Цей турнір ще раз показує, як зацікавити дітей, зібрати їх разом заради нових перемог», - сказав Павло.

Переможець відкритого Кубка житлового масиву Тополь-1 по футболу Іван з команди «Метеор» (ці хлопці стали чемпіонами і в футбольному фіналі дворових ігор) зазначив, що в команді грали його друзі, гра була важкою і вольовою.

«Всі хлопці з футбольної команди «Метеор» з радістю візьмуть участь у нових спортивних змаганнях за підтримки партії «За життя», - сказав Іван.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ