«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ДАРУВАТИ ПОСМІШКИ МАЛЕНЬКИМ СУМЧАНАМ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ДАРУВАТИ ПОСМІШКИ МАЛЕНЬКИМ СУМЧАНАМ (фото)

У липні в місті Суми проходить масштабний розважальний захід під назвою «Даруємо посмішки дітям».

Нагадаємо, цей захід проводиться в рамках регіонального проекту «Відділ добрих справ», котрий був започаткований Сумською регіональною організацією політичної партії «За життя».

Цього ж разу команда «За життя» відвідала 9-й мікрорайон, де зібрала щонайменше 250 дітей, серед яких – малюки з обласного центру реабілітації дітей-інвалідів.

За доброю традицією розважальну програму розпочала ростова лялька «Панда», з якою діти та їхні батьки робили яскраві фото та селфі. Продовжили розважальну програму аніматори, котрі протягом 2 годин розважали малечу конкурсами, розвагами та запальними танцями. Кожен учасник свята вже традиційно отримав подарунки від представника регіональної організації політичної партії «За життя», засновника БО БФ «Наше майбутнє – діти», куратора проекту «Даруємо посмішки дітям» Миколи Отрощенка.

Як і минулого разу, під час розважальної програми голова регіональної організації політичної партії «За життя» Анатолій Шадрін поспілкувався з батьками та уважно вислухав їхні проблеми і бачення їх подолання. Серед яких і вартість комунальних послуг, і ціни на продовольчі товари, і не нарахування субсидій, і питання щодо скасування виплат за доглядом за дитиною тощо.

За результатами спілкування було ухвалено рішення і одразу ж обрано ініціативну групу, яка представлятиме 9-й мікрорайон і разом із командою політичної партії «За життя» відстоюватиме права людей.

Батьки також подякували Анатолію Шадріну за організацію дитячого свята, яке тривало 3 години. По його завершенні від імені Сумського осередку міської організації політичної партії «За життя» його керівник Олександр Соколов вручив кожному учаснику солодкий подарунок, давши обіцянку, що цей проект триватиме протягом літа у кожному районі міста.

Як то кажуть, задоволеними лишилися усі – і діти, і дорослі, і організатори свята, адже дружня атмосфера і подарунки зробили цей вечір незабутнім та повним позитивних вражень.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ