«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖИТЕЛІВ МИРНОГО З ДНЕМ СЕЛА

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖИТЕЛІВ МИРНОГО З ДНЕМ СЕЛА

День села для жителів Мирного Луганської області- це один з найулюбленіших свят. Адже де б ми не були, немає ріднішого краю - місця, де ми народилися.

Цими вихідними жителі Мирного Лозно-Олександрівської об'єднаної територіальної громади Луганської області відсвяткували День села. На свято приїхали гості з сусідніх сіл, діти до своїх батьків, представники Луганської регіональної організації і депутатської фракції «За життя» Лозно-Олександрівської громади.

До 14:00 на центральній відкритій площадці в районі будинку культури була змонтована сцена, розпочалася святкова програма.

«Дорогі земляки, жителі Мирного, хочу привітати вас і побажати від щирого серця миру, добра і процвітання. І хто б куди не виїжджав, знайте, що ви завжди повинні сюди приїхати, адже це ваш райський куточок - хтось тут народився, провів дитинство, зустрів перше кохання, створив сім'ю ... Живіть в мирі один з одним, адже ви - одна велика сім'я! Дякуємо за те, що на останніх, вибори ви довірили партії «За життя» представляти і захищати ваші інтереси. Ми не підведемо», - заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий, виступаючи перед жителями і гостями свята.

Концертна програма була яскравою і насиченою. Під час святкування в центрі працювали торгові точки, варилася каша, смажилися шашлики. Від політичної партії «За життя» керівник Білокуракинської районної організації Володимир Гринько вручив подарунок для дитячого садка - побутову техніку.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ