«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖИТЕЛІВ МИКОЛАЄВА З ДНЕМ МІСТА

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖИТЕЛІВ МИКОЛАЄВА З ДНЕМ МІСТА

9 вересня Миколаївська регіональна організація політичної партії «За життя» організувала свято для дітей, присвячене 229-й річниці від дня заснування Миколаєва.

Для маленьких миколаївців була підготовлена ​​дитяча програма з аніматорами та подарунками.

«Дорогі жителі та гості міста, хочу привітати вас з Днем народження улюбленого Миколаєва! 229 років тому легендарний фрегат «Святий Миколай» зійшов на воду. Так і почалася історія нашого міста, названого в честь Святого Миколая Чудотворця, покровителя всіх моряків і, звичайно ж, місцевих жителів. Миколаїв - чудове місто, повне надій, можливостей і перспектив. У нашому місті живуть добрі, чуйні та працелюбні люди. Це місто військової слави і кораблів. Наша партія зробить все, щоб життя в цьому місті було комфортним і затишним. Зі святом, миколаївці!» - сказав керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Андрій Сокур.

Веселі аніматори не давали нудьгувати як дітям, так і їх батькам. Розмальовані обличчя і палаючі очі дітей, свідчили, що свято вдалося. Всі дітки отримали подарунки з рук керівника Миколаївської регіональної організації «За життя» Андрія Сокура.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ