«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ШОСТКУ ЗІ СВЯТОМ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ШОСТКУ ЗІ СВЯТОМ

Шосткінська міська організація політичної партії «За життя» долучилась до святкування 278-річчя з дня заснування м. Шостки та з нагоди 74-річниці з визволення від фашистських загарбників.

3 вересня Шостка відзначала 278-й день народження та 74-ту річницю з дня визволення від фашистських загарбників. Масштабне, видовищне свято не залишило байдужим нікого: хода «Шостка art fest», музично-літературна композиція, виступи художній колективів та спортсменів, парад вишиванок, конкурс панянок, концерт та багато іншого. До участі та організації міських заходів долучились і представники міського осередку ПП «ЗА ЖИТТЯ» в особі голови Тетяни Опанасенко.

В цей же день молодіжна дорадча рада при міському голові привітала зі святом жителів та гостей міста і провела акцію «З Днем народження, Шостко!».

Представники молодіжної організації випекли печиво з побажаннями для шосткинців. «Цікава і смачна акція!» - такі слова вдячності лунали на адресу молоді від учасників свята.

Ініціатор та організатор акції - Опанасенко Тетяна, голова Шосткинської міської організації політичної партії «За життя». Тетяна Михайлівна привітала учнів і працівників вечірньої школи міста та за власні кошти допомогла облаштувати вхід до навчального закладу.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ