«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА МАЛЕНЬКИХ ОДЕСИТІВ З НАСТУПАЮЩИМИ ПРАЗДНИКАМИ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА МАЛЕНЬКИХ ОДЕСИТІВ З НАСТУПАЮЩИМИ ПРАЗДНИКАМИ

28 грудня в читальному залі Центральної міської дитячої бібліотеки імені А. П. Гайдара пройшов дитячий Новорічний ранок.

Одеська міська організація політичної партії «За життя» привітала дітей з Новим Роком та Різдвом Христовим. В рамках заходу провели концертну програму з Дідом Морозом і Снігуронькою. Дітки брали активну участь в концерті, виступали з пісенними і танцювальними номерами. Кожна дитина в якості сюрпризу отримала новорічний рюкзачок. На обличчях дітей сяяли усмішки, а в очах читалася радість в передчутті новорічного дива.

«Від щирого серця вітаю всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай ці свята подарують чудо. Бажаю здоров'я Вашим родинам, затишку і тепла вашому будинку і благополуччя кожного дня. Нехай збудуться найзаповітніші бажання, погане нехай залишиться позаду, а щастя і радість ніколи не покидає ваші серця! З наступаючими святами!» - привітав присутніх керівник Одеської міської організації політичної партії «За життя» Сергій Родоус.

«Щиро вітаю всіх дітей і дорослих зі святами! Сьогодні, ми постаралися зробити яскраве свято для нашого підростаючого покоління. Дітки отримали солодкі подарунки і не залишилися без уваги нашого Діда Мороза і Снігуроньки. Хочеться побажати, щоб кожен день був для Вас маленьким святом, приводом для теплих усмішок і хорошого настрою!» - підкреслив член політради Одеської міської організації «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ