«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ХАРКІВЩИНИ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ХАРКІВЩИНИ

Напередодні Дня людей похилого віку в Харкові та Зміївському районі пройшли заходи, приурочені цьому святу. Пенсіонерів, ветеранів війни та праці нагородили грамотами та подарунками.

Зі щирими словами подяки до присутніх звернулася голова обласної організації політичної партії «За життя», депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва. До Дня людей похилого віку листами подяки та фінансовою допомогою вона також нагородила переможців конкурсу на кращу ветеранську організацію.

«На долю наших ветеранів випала величезна кількість випробувань і вони, насправді, золотий фонд – люди, які на своїх плечах винесли величезну кількість бід, нещасть, але, тим не менш, підняли цю країну, дали нам світле майбутнє, яке, на жаль, зараз ми не так бережемо так, як того хотілося б, – сказала Валерія Мураєва. – Цього дня хочеться процитувати одну з наших дорогих ветеранів, яка сказала: "Це день людини похилого віку, але ветерани ні перед кім не схиляються. Тому цей день людини поважного віку". Від щирого серця мені хочеться побажати їм поваги від країни, на яку вони дійсно заслуговують, довгих років життя – тому що, поки вони є, нам є у кого вчитися і на кого рівнятися, ми цінуємо і поважаємо людей, які дійсно зробили подвиг усім свої життям».

На Харківщині 505 тисяч людей поважного віку беруть активну участь у ветеранському русі. В області діють 43 міських, районних і 1426 первинних ветеранських організацій, члени яких беруть активну участь у житті міст, селищ і підприємств. Багато із них отримали грамоти.

Святкові заходи за підтримки Валерії Мураєвої пройшли й у Зміївському районі, де за безсмертний подвиг подякували ветеранам Великої Вітчизняної війни, нагородили активістів і відзначили рекордсменів – найстаріших людей району.

 

Отметим, что накануне Дня пожилых людей Рубежанская команда политической партии «За життя» также провела мероприятия, приуроченные этому празднику.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ