«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ХЕРСОНЦІВ З ДНЕМ МІСТА

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ХЕРСОНЦІВ З ДНЕМ МІСТА

В рамках дня міста пройшли змагання з веслування на човнах «Дракон».

Херсонська регіональна партія «За життя» привітала жителів з днем ​​міста, а також нагородила кращих спортсменів цінними подарунками, які прославляють місто не тільки в Україні, а й на весь світ.

Організаторами змагань виступила «Херсонська федерація з веслування на човнах «Дракон» та управління молоді та спорту міської ради, за підтримки Херсонської регіональної організації політичної партії «За життя».

Гребля на човнах «Дракон» - це різновид веслувального спорту, який входить перелік офіційно визнаних дисциплін в Україні. Розвитком цієї дисципліни на території України займається Федерація України з веслування на човнах «Дракон». Політична партія «За життя» завжди підтримує спортсменів, тому вручила спортсменам цінні подарунки молоді міста, яка займала призові місця на світових змаганнях. Партійці подякували Сохацькому Сергію, Селіванову Олексію, Скворцовій Олені, Сиромятніковому Олександру за внесок в розвиток вітчизняного спорту.

«Дорогі земляки і гості нашого міста, від імені Херсонської регіональної організації політичної партії «За життя» хочу привітати вас з Днем міста! Це свято об'єднує херсонців різних поколінь, щиро люблячих рідне місто, які трепетно ​​оберігають його спадщину і піклуються про його прекрасне майбутнє. Наша організація завжди займалася підтримкою жителів міста і спорту. Всі ми дуже любимо наше місто, адже тут ми живемо, працюємо, ростимо дітей, радіємо життю, саме в ньому живуть наші рідні і дорогі люди. Від щирого серця вітаю всіх з днем ​​народження Херсона. Хочу побажати вам здоров'я, щастя, благополуччя і миру. І, звичайно, нехай наше місто буде завжди квітучим і красивим, тому що це старовинне місто з багатими традиціями», - підкреслив керівник Херсонської регіональної організації політичної партії« За життя »Валерій Колос.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ