«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЕНЕРГЕТИКІВ ЗМІЇВСЬКОЇ ТЕС

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЕНЕРГЕТИКІВ ЗМІЇВСЬКОЇ ТЕС

Голова Харківської обласної організації партії «За життя», депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва привітала з Днем енергетика працівників Зміївської ТЕС в селищі Слобожанському Харківської області.

Професійне свято енергетиків відзначалося одночасно з 57-річчям Зміївської ТЕС, яка забезпечує електроенергією об'єкти Харківської, Сумської та Полтавської областей. Саме завдяки роботі 2400 осіб, які працюють на підприємстві, ці регіони забезпечені світлом і теплом у всіх сферах життєдіяльності: промисловості, освіті, медицині, сільському господарстві та ін. Валерія Мураєва висловила подяку енергетикам, нагородила грамотами кращих працівників підприємства і подарувала підприємству новий комп'ютер.

«Це велике професійне свято і хочеться побажати людям, від яких ми енергетично залежні, нашим дорогим енергетикам світу в сім'ї, благополуччя і тепла», - сказала Валерія Олегівна. - «Хочеться, щоб у них було менше викликів, які, на жаль, дарує сьогоднішній день, щоб всі вони працювали не в авральному, а штатному режимі, щоб удома їх очікував добрий вечір, а ранок було радісним. Щоб вони отримували гідну плату за свою роботу. Також хочеться сказати всім величезне спасибі за те, що в будинках у нас тепло, затишно, радісно і світло».

У палаці культури для працівників енергетичної галузі відбувся великий концерт місцевих колективів художньої самодіяльності, який для енергетиків і жителів селища Слобожанського завершився яскравим феєрверком - подарунком від голови політради партії «За життя», народного депутата України Євгена Мураєва.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ