«ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ М.РУБІЖНЕ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ М.РУБІЖНЕ

31 січня - великий день в історії міста Рубіжне Луганської області. У цей день, 75 років тому, місто було звільнене від німецько-фашистських загарбників.

Напередодні свята вшанувати пам'ять тих, хто визволяв місто, до пам'ятника загиблим за визволення Рубіжне прийшли ветерани, трудівники фронту, діти війни, партійний актив міської організації «За життя» - Вадим Маслов, Олексій Горобець, Ольга Новікова.

Живі очевидці тих подій - нині люди похилого віку, не можуть розповідати без сліз і хвилювання про ті страшні дні жаху ненависної влади. «Це був страшний період життя нашого міста. У місті став панувати «новий порядок». Будівля однієї з електропідстанцій хімічного комбінату перетворилося в тюрму. Фашисти розстріляли понад 360 жителів міста і його околиць, полонених солдатів і офіцерів», - згадує Тамара Іванівна Колосова, очевидець тих подій.

«Ми зобов'язані зберігати пам'ять, цінувати подвиг наших дідів і прадідів», - підкреслив керівник міської організації «За життя» Вадим Маслов.

В знак подяки за безсмертний подвиг загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни присутні на мітингу поклали живі квіти до пам'ятника солдатам, які загинули за визволення Рубіжного.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ