«ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ЦЕРЕМОНІЇ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ В МИКОЛАЄВІ

«ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ЦЕРЕМОНІЇ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ В МИКОЛАЄВІ

Представники Миколаївської регіональної організації  політичної партії «За життя»  прийняли участь у вшануванні пам’яті жертв Голокосту. Керівництво та активісти партії поклали квіти до меморіалу «Жертвам Голокосту» в місті Миколаєві.

«Я мав честь бути запрошеним на відкриття меморіалу ще в 2011 році, він був збудований в пам'ять про трагічні сторінки історії нашої країни, а саме смерті 10 тисяч євреїв на території міста Миколаєва.  В межах Миколаївської області німецькі та румунські окупанти згубили життя більше 120 тисяч євреїв.  Лише у селі Богданівка Доманівського району за часів окупації розстріляно 55 тисяч осіб,  в простонародді це місце називають «Бабий Яр Миколаївщини», - зазначив керівник Миколаївської регіональної організації «За життя» Володимир  Пащенко.

«Подібні трагедії не мають права на повторення, жодна нація не повинна переживати такий жах. Людське життя є найвищою цінністю.  Людину визначає не її національна приналежність, а її вміння, людські якості та професіоналізм», - продовжив Володимир Пащенко. - На превеликий жаль доводиться констатувати, що націоналізм має місце в нашій країні й сьогодні. Питання національного, релігійного чи мовного характеру сьогодні використовуються дуже необережно особливо політиками та представниками влади, і все це  відбувається в такий не простий для нашої країни час. Тому наша партія має намір протидіяти таким негативним тенденціям  в суспільстві й політиці».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ