«ЗА ЖИТТЯ» ВІТАЄ ЛУГАНЩИНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ (ФОТО)

«ЗА ЖИТТЯ» ВІТАЄ ЛУГАНЩИНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ (ФОТО)

Цими днями Луганська область відзначає 79-у річницю утворення. З цієї нагоди в регіоні проводиться низка святкових заходів під назвою «Луганщина у нас одна».

Так, наприклад, у місті Рубіжному пройшов «Форум земляків», організатором якого виступила Луганська обласна військово-цивільна адміністрація. Цей форум покликаний налагоджувати партнерські відносини між цивільними об'єднаннями, асоціаціями та іншими інститутами. Участь у ньому взяв і керівник Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий.

Крім того, на честь свята він звернувся до всіх жителів Луганської області.

«Моя рідна Луганщина святкує день народження. Усі ми любимо свій край просто за те, що він є, а ми в ньому живемо, працюємо, ростимо дітей і радіємо життю. Хочу, щоб життя кожної родини у Луганській області було наповнено душевним теплом, радістю і благополуччям. Я пишаюся, що я з Луганщини! Ми витримаємо усі випробування, які ми проходимо останніми роками. Переконаний, що за чорною смугою іде біла», – йдеться у привітальному зверненні керівника Луганської регіональної організації політичної партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ