«ЗА ЖИТТЯ» ПОКАЗАЛА ДІТЯМ ЧЕРНІГОВА НАЙКРАЩУ ЦИРКОВУ ПРОГРАМУ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ПОКАЗАЛА ДІТЯМ ЧЕРНІГОВА НАЙКРАЩУ ЦИРКОВУ ПРОГРАМУ (фото)

В рамках проекту «Відділ добрих справ» Чернігівська організація політичної партії «За життя» подарувала дітям та школярам виступ українського цирку «Арина».

За 2,5 години виступу діти могли побачити дресированих ведмедів, акробатів та клоунів, унікальне файєр-шоу, еквілібристів та гімнастів, а також власний цирковий трюк зірок цирку, занесений до Книги рекордів Гіннесса. На додаток до циркової програми дітям Чернігова організували тематичні виставки трансформерів, рептилій і навіть спеціальної «кімнату сміху».

Усю цю масштабну культурну програму Чернігівська обласна організація політичної партії «За життя» втілювала спеціально для дітей та їхніх родин, які залишаються на літні канікули у містах області.

«Кожна дитина повинна мати дитинство і яскраві щасливі спогади. Якщо в такий важкий час для більшості українців ми можемо подарувати дітям свято та усмішки, наша команда вважає своїм обов'язком не залишатися осторонь. Я глибоко переконаний, що майбутнє нашої країни залежить від того, що ми можемо виховати у наших дітях», – заявив голова Чернігівської обласної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

Звертаємо увагу на те, що проект «Відділ добрих справ» продовжує свою роботу, і на цьому літні канікули не закінчуються. Слідкуйте за повідомленнями про дату та місце проведення наступного заходу на нашому сайті.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ