«ЗА ЖИТТЯ» ПОДАРУВАЛА СВЯТО МЕШКАНЦЯМ СЛОБОЖАНЩИНИ

«ЗА ЖИТТЯ» ПОДАРУВАЛА СВЯТО МЕШКАНЦЯМ СЛОБОЖАНЩИНИ

Селище енергетиків - так Слобожанський називають в народі, відомий однією з найбільших електростанцій в Україні - Зміївською ТЕС, відзначав свій 57 день народження два дні поспіль.
На честь свята в Слобожанському влаштували масштабні святкування за участю місцевих танцювальних колективів, артистів і співаків. На площі зібралося чимало людей, які прийшли на свято цілими сім'ями. Кожен міг знайти собі розвагу до душі: хто підспівував, хто танцював, а хтось пригощався на ярмарку вуличної їжі. Для дітей працювала спеціальна зона з солодощами та атракціонами.
На головній сцені народний депутат України, голова політради партії «За житя» Євгеній Мураєв нагородив знакових жителів селища: енергетиків, лікарів, педагогів, діячів культури, приватних підприємців і багатьох інших, тих хто щодня з натхненням працюють над тим, щоб Слобожанський став ще краще .Нагороди дісталися і місцевим спортсменам-чемпіонам, яких в Слобожанському чимало. 16-річному чемпіонові світу з самбо Роману Туш, крім нагород, подарували і сертифікат на щомісячну стипендію від депутата Харківської обласної ради, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєва.

 


Валерія Мураєва зазначила: «Це селище з унікальним генетичним кодом, його творили люди, закохані в життя. Його будували люди, які зробили світ кращим, які привнесли в нього щось нове. І я від щирого серця бажаю селищу і його жителям, підростаючому поколінню, нашої молодої зміни, щоб вони зберегли цей генетичний код, цей настрій, це вміння радіти життю, це вміння робити світ навколо себе яскравим, справжнім, цілісним».


Приємними подарунками для всіх жителів і гостей Слобожанського від народного депутата України Євгеній Мураєва стали виступи зірок української естради Василя Бондарчука, і Альоші, а також святковий феєрверк.


Євгеній Мураєв: «Це моє улюблене селище, я тут народився, буквально в 100 метрах звідси знаходиться пологовий будинок, де я вперше побачив світ. Я вважаю, що це найкраще селище, він неодноразово завойовував цей титул. Тут величезна кількість шкіл, тут прекрасна лікарня, інфраструктура, олімпійський басейн все те, що нам дісталося у спадок від наших батьків та дідів. Ну і, природно, тут є одне з найбільших підприємств в Європі - Зміївська ТЕС. Тут живуть талановиті працьовиті люди».
Завершилося святкування дискотекою. Вона тривала до світанку.

 

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ