«ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

«ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

25 листопада в Одесі відбувся IX міжнародний турнір «Золотий Кий» серед людей з особливими потребами. Захід був приурочений до Всесвітнього дня інвалідів.

Як розповіла голова організаційного комітету Вітана Овчаренко, в турнірі взяли участь представники семи країн: України, Білорусі, Італії, Азербайджану, Вірменії, Болгарії, і Грузії. Для участі в турнірі зареєструвалися 68 гравців з різним рівнем підготовки.

«Суддівство проводить Федерація більярдного спорту України: голова суддівської колегії, суддя міжнародної категорії Андрій Ющенко і головний секретар суддівської колегії, суддя Марія Сергачова», - розповідає Вітана Овчаренко.

Після урочистого відкриття турніру право першого удару було надано почесному гостю турніру, акторові «Маски шоу» Володимиру Комарову, який вперше взяв участь в таких змаганнях.

«Організувати такий турнір - оплатити оренду залу й придбати подарунки для учасників і переможців, було б неможливим без допомоги безлічі небайдужих людей. Серед тих, хто підтримав організаторів змагань - і регіональна організація партії «За життя», - повідомила заступник голови Одеської регіональної організації партії Ірина Маркевич.

Змагання проходили досить напружено і завершилися тільки до вечора. Кубок «Золотий Кий» дістався Леоніду Калачинському з Миколаєва. Всім призерам були вручені подарунки. Також кожен учасник отримав футболку з логотипом партії «За життя».

«Учасники турніру для нас - приклад оптимізму, любові до життя і прагнення до досягнення цілей, незважаючи ні на які перешкоди. Такі події піднімають планку добра і задають ті орієнтири, на які повинні орієнтуватися всі люди. Ці змагання виконують важливу місію, розвиваючи толерантне ставлення до людей з особливими потребами, сприяють їх повноцінної інтеграції в життя країни. Однакові можливості доступу до роботи, відпочинку, спорту, культури, розваг повинні мати всі громадяни України. Турнір «Золотий Кий» - це зразок суспільства рівних можливостей для всіх», - зазначив голова Одеської регіональної організації партії «За життя» Микола Пундик.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ