«ЗА ЖИТТЯ» ПІДНІМАЄ СУМЧАН ПРОТИ МАХІНАЦІЙ ІЗ СУБСИДІЯМИ

«ЗА ЖИТТЯ» ПІДНІМАЄ СУМЧАН ПРОТИ МАХІНАЦІЙ ІЗ СУБСИДІЯМИ

«Зупинимо разом соціальний геноцид!» - під таким гаслом сотні сумчан вийшли на попереджувальну акцію протесту, організовану в обласному центрі партією «За життя».

«Лише в цьому році кілька тисяч сумських родин втратили субсидію на оплату комунальних послуг, - заявив під час акції протесту керівник обласної партійної організації «За життя» Олександр Соколов. – До нас щодня йдуть і йдуть сумчани - пенсіонери, матері-одиначки, батьки дітей з вадами здоров’я, і у всіх одна біда, один спільний біль: загроза вже сьогодні отримати від чиновників відмову у субсидії. Ми питаємо у можновладців: коли вже у вас прикинеться совість?! Спочатку довели людей до жебрацького стану, придушили тарифами, а тепер змушуєте проходити їх усі кола пекла, аби не втратити хоч якусь надію на виживання! Так не повинно бути, і ми не дозволимо вам знущатися із сумчан!».

Фахівці партійної організації «За життя» підготували і винесли на розгляд мешканців спеціальну резолюцію: вимогу до Кабміну негайно скасувати постанову, через яку змінився порядок надання субсидій і тисячі людей ризикують залишитися віч-на-віч із захмарними тарифами.

«Ця постанова – просто верх цинізму, її могли приймати і реалізовувати, напевно, тільки люди, які ненавидять власний народ, - кажуть активісти «За життя». – Від простих людей чиновники вимагають купу довідок, витягів, декларацій, які не передбачені ані законом, ані здоровим глуздом. Яким чином до призначення субсидії родині причетний колишній чоловік, що після розлучення десять років тому поїхав світ-за-очі? А тепер посадовці вимагають надати довідку про його доходи, інакше – ніякої субсидії! І таких безглуздих прикладів – сотні».

Сумчани одноголосно підтримали резолюцію акції протесту, тож звернення людей було направлено до Кабміну та сумських нардепів-мажоритарників, які також несуть повну відповідальність за дії створеного ними коаліційного уряду.

Однак на цьому сумська команда «За життя» не припиняє боротьбу.

«Ми переконані, що з такою підтримкою людей цілком реально добитися скасування цього антинародного порядку призначення субсидій, - підкреслив Олександр Соколов. – Однак, до того часу наша команда не залишить у біді сумчан, яким чиновники відмовляють у субсидії, ми будемо надавати необхідну правову допомогу, підтримку в судах для кожного, кому важливо відновити соціальну справедливість!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ