«ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА УЖГОРОДСЬКИМ ДІТЯМ-СИРОТАМ ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ

«ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА УЖГОРОДСЬКИМ ДІТЯМ-СИРОТАМ ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ

Благодійність напередодні Нового року та Різдва – вже добра традиція, яку з року в рік намагається підтримувати чимало людей. Мета у всіх одна: аби дітки, що позбавлені батьківського піклування, змогли відчути свято на рівні зі своїми однолітками, яким пощастило жити в повних родинах.

Днями подарунки отримали і вихованці Родинного будинку сімейного типу «Нова сім’я» в Ужгороді. З солодкими пакунками до них в гості завітав керівник Ужгородського міського осередку політичної партії «За життя» Андрій Погорєлов. Він взяв на себе місію помічника Миколая, і вручив малечі понад 100 подарунків.

Як говорить Андрій Погорєлов, дуже важливо, аби в передсвятковий час жодна дитина не відчувала себе покинутою чи непотрібною. «Звичайно, ці пакунки – найменше, що ми можемо зробити. Але навіть маленький жест робить діток дуже щасливими, адже вони просто обожнюють сюрпризи! Та найцінніше, як на мене, – це увага і турбота».

До слова, у «Новій сім’ї» Андрій Погорєлов – частий гість. Нещодавно він вручив вихованцям родинного будинку все необхідне приладдя для уроків. Активіст «За життя» впевнений: підтримувати такі заклади треба завжди, адже від влади вони сьогодні отримують мізер.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ