«ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА ПОДАРУНКИ ВИХОВАНЦЯМ ДИТЯЧОГО САДУ ПРИ ОДЕСЬКІЙ ЖІНОЧІЙ КОЛОНІЇ

«ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА ПОДАРУНКИ ВИХОВАНЦЯМ ДИТЯЧОГО САДУ ПРИ ОДЕСЬКІЙ ЖІНОЧІЙ КОЛОНІЇ

У День Святого Миколая активісти партії «За життя» побували в дитячому садку при одеській жіночій колонії №74. Тут живуть 22 дитини у віці до трьох років. Незважаючи на те, що завдяки небайдужим людям тут створені всі умови для перебування дітей, ці малюки все ж, як і їхні мами, живуть окремо від решти світу і мають велику потребу в підтримці і увазі.

У цей святковий день жіночу колонію відвідало чимало гостей, і не тільки представники партії «За життя». Кожна дитина отримала безліч подарунків, а також для малюків і їх мам волонтери підготували святкову виставу. Гості теж не пішли з порожніми руками - кожен отримав вітальну листівку з побажаннями, виготовлену руками дітей.

«Дуже хочеться, щоб діти, які проживають тут, знали, що в світі є добрі люди, щоб всі вони вірили в диво. І в наших силах подарувати їм цю казку. Саме тому ми тут», - поділилася заступник голови Одеської регіональної організації «За життя» Ірина Маркевич.

Активісти «За життя» привезли не тільки солодкі подарунки та іграшки для малюків, а й необхідні в побуті речі - засоби особистої гігієни, фрукти та миючі засоби. Волонтери також поцікавилися, у чому найбільше потребує дитячий сад, і запропонували свою допомогу.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ