«ЗА ЖИТТЯ»: ПЕНСІЙНА РЕФОРМА НЕ ВРАХОВУЄ ІНТЕРЕСИ АГРАРІЇВ

«ЗА ЖИТТЯ»: ПЕНСІЙНА РЕФОРМА НЕ ВРАХОВУЄ ІНТЕРЕСИ АГРАРІЇВ

Впровадження сьогоднішньою владою так званої пенсійної реформи в Україні не враховує інтереси величезної кількості людей, у тому числі аграріїв. Саме до такого висновку прийшли активісти партії «За життя» під час зустрічі з виборцями у невеликому селі Поповичка Талалаївського району Чернігівської області 25-26 жовтня.

Під час спілкування з активістами політичної партії «За життя» більшість жителів села поскаржились, що мають трудовий стаж понад 45 років, але отримують пенсію, яка не має нічого спільного з прожитковим мінімумом, а її «осучаснення» на 120-150 грн. сприймається як насмішка та знущання над пенсіонерами.

«Найпершим обов'язком кожної держави має бути турбота про громадян і підвищення соціальних стандартів для людей. Наша політична сила має на меті відстоювати інтереси всіх верств населення, в тому числі й аграріїв, яких несправедливо ігнорує уряд і ми обіцяємо, що після перемоги на виборах партія «За життя» повернеться обличчям до людині праці», - заявив під час зустрічі голова регіональної організації «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ