ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» - ЗА СПОРТ! (фото)

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» - ЗА СПОРТ! (фото)

У Жмеринці (Вінницька область) відбувся всеукраїнський турнір із боксу, проведення якого стало можливим завдяки підтримці голови Вінницької регіональної організації політичної партії «За життя» Донатаса Піскуна.

На рингах турніру з боксу за першість боролися 50 спортсменів віком від 10 до 16 років. Зазначимо, що цього року це вже другі змагання, і вони присвячені річниці заснування міста. До того ж, вони отримали статус «щорічне спортивне подія» для молодих спортсменів України.

За результатами змагань перемогу здобули вихованці майстра спорту та тренера обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Анатолія Шкарбнова.

«Дітям необхідно створювати умови для повноцінного розвитку. Кожен із цих спортсменів – це майбутнє українського спорту, і наш обов'язок дати можливість відкрити ці таланти, мотивувати молодих спортсменів і виховувати в них здорові моральні цінності. Тому підтримка здорового способу життя та спортивних програм залишається нашим пріорітетом. Ми й надалі підтримуватимемо спортивні змагання», – пообіцяв голова Вінницької регіональної організації політичної партії «За життя» Донатас Піскун, який приїхав не тільки особисто підтримати юних боксерів, а й привіз спеціальні подарунки переможцям.

Уже після турніру відбулася робоча зустріч Донатаса Піскуна з представниками Жмеринського міської ради, на якій чиновники звернулися до керівництва політичної партії «За життя» з проханням і надалі підтримувати міські спортивні заходи.

Зі свого боку представники «За життя» висловили подяку за співпрацю і запевнили, що підтримка здорового способу життя, підтримка спорту залишається пріоритетом у подальшій роботі політичної партії.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ