«ЗА ЖИТТЯ» НЕ ВІДДАСТЬ НАРОД УКРАЇНИ НА РОЗТЕРЗАННЯ «НЕДОМІНІСТРА»! ГЕТЬ СУПРУН!

«ЗА ЖИТТЯ» НЕ ВІДДАСТЬ НАРОД УКРАЇНИ НА РОЗТЕРЗАННЯ «НЕДОМІНІСТРА»! ГЕТЬ СУПРУН!

У четвер, 26 квітня, під стінами Міністерства охорони здоров'я України проходить багатотисячна безстрокова акція протесту «Геть Супрун!», яка організована політичною партією «За життя».

На мітингу виступили і активісти, і партійні лідери. Зокрема, народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович заявив: «Я хочу сказати Супрун, яка сидить в МОЗ - вона піде у відставку слідом за Гонтаревою, і ми ще «осиковий кілок» їй воб'ємо! Тому що те, що діється сьогодні в країні в цілому і в системі охорони здоров'я зокрема, не можна вже пояснити непрофесіоналізмом!»

Він нагадав учасникам мітингу про те, що все можновладці - «це найняті нами менеджери, які зобов'язані управляти грамотно, а не нагло грабувати і вбивати країну, як вони це роблять зараз». «Партія «За життя» доб'ється того, що Україна стане великою країною - «Швейцарією Східної Європи». Потрібно дочекатися виборів, і зробити правильний вибір - вибрати життя», - зокрема заявив лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович також запевнив, що очолювана ним політична сила не віддасть народ України на розтерзання Супрун! «Багато місяців тому Гонтарева не збиралася йти у відставку. По всіх телеканалах країни, і в першу чергу - на провладному «Інтері», розповідали, що під НБУ стоять бомжі, що ми нічого не доб'ємося, що Гонтарева - вічна, як вічні вони. Гонтаревої вже немає. Ми ще не закінчили з нею розмову, але її вже немає. Так само і зараз - ті ж «картинки» на тих же каналах. Але ми стоїмо на своєму - Супрун не буде, як і Гонтаревої!» - підкреслив народний депутат, коментуючи в інтерв'ю журналістам багатотисячну безстрокову акцію протесту.

Вадим Рабінович закликав усіх українців «вірити в себе, в свої сили, тому що ми всі розуміємо: такі, як Супрун, а раніше Яресько, Абромавічус, Квіташвілі, Балчун - вони не вирішать наших проблем, вони прийшли і підуть з нашими грошима, а нам і нашим дітям перекреслюють право жити, розвивати країну!».

«Кожен українець сьогодні знає, що та медреформа, яку проводить Супрун і її команда, спрямована на знищення всіх тих, у кого немає величезної стопки грошей. Ми всі не можемо, як Омелян, поїхати в США народжувати дітей. Вся ця владна «бригада» так любить Україну, що чомусь народжує в Америці ... Будинки і вілли у них у Франції, в Англії, але нічого немає тут, в Україні. А ми повинні лікуватися тут!», - звернув увагу політик.

Прокоментував лідер партії «За життя» й виступ європейських послів на захист Супрун. «Я хочу їм сказати: ми вас любимо, поважаємо, але, будь ласка, приїжджайте до нас - і самі лікуєтеся у Супрун! І тоді ви напевно поміняєте свою думку. А ми не можемо віддати їй власний народ з тієї простої причини, що в українців немає сотні тисяч грошей на те, щоб оплачувати своє лікування ... При таких зарплатах просто не може бути таких цін, які встановила ця Супрун! У Європі та США зарплати на нуль більше, а у нас навіть забирають конституційне право на безкоштовну медицину!», - обурився Вадим Рабінович.

Разом з тим він упевнений: «Якби на повну потужність запрацювала медична реформа імені Супрун, нас би вже в живих нікого не залишилося». «Що це за реформа, яка не дозволяє людині, у якої немає пачки грошей, хоч якось лікуватися в нашій країні? Чому в парламентсько-президентській республіці якийсь «недоміністр» скасувала статтю Конституції про безкоштовне лікування? Що ж виходить, що у нас верховенство права - не за Конституцією, а за Супрун?! Хіба це можливо?!» - обурився народний депутат.

«Ми - партія «За життя» - не дозволимо більше знущатися над нашою країною і нашим народом! Ми будемо стояти до переможного кінця, наша акція - безстрокова, і як тільки Супрун піде у відставку, ми запустимо салют звільнення, як це було після відставки Гонтаревої», - обіцяє лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович підкреслив, що вимоги протестуючих дуже прості. «Перше - виконати закон України і повернути безкоштовне медичне обслуговування, як це записано в Конституції України. Друге - виконати закон України, в якому чітко прописано, що будь-який чиновник не може бути в статусі в.о. міністра більше трьох місяців. Третє - провести круглий стіл з медиками-фахівцями, і почути їх, - вони розкажуть, що насправді накоїла Супрун за час свого правління. Тобто, ми вимагаємо дотримання законів України, і від цього залежить виживання нашої країни», - підкреслив політик.

У той же час Вадим Рабінович закликав владу «не називати реформами то, що цілеспрямовано знищує Україну». «Медична реформа не залишає шансів людям, які не мають серйозних заощаджень - з їх мізерними зарплатами та пенсіями вони приречені, оскільки оплатити навіть найпростіші медпослуги вже нереально!», - підкреслив політик.

«Сьогодні завдання виживання України - це звільнення Супрун! Сьогодні завдання виживання нашого народу - це звільнення Супрун! Тому ми її звільнемо, акція - безстрокова. Далі ми підемо до Кабміну вимагати від прем'єр-міністра виконати закон України і внести цю «недовиконуючу» на розгляд Верховної Ради», - обіцяє народний депутат.

«Коли людина вкрала булку в магазині - вона злочинець, і її карають за злочин. А ця влада порушує закони, і не несе за це покарання. Супрун, як і будь-який інший в.о. міністра, не мають права перебувати в цьому статусі більше трьох місяців. Але наша влада всім показує: закони для неї - не писані! Закон - це для нас, простих смертних! А для них закон - беззаконня. Але такого більше не буде! З кожним днем ​​нас буде все більше і більше, і партія «За життя» переможе - ми обов'язково відсвяткуємо звільнення Супрун новим салютом!», - пообіцяв Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ