«ЗА ЖИТТЯ» НА ВІННИЧЧИНІ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ВІННИЧЧИНІ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Вінницького активіста політичної партії «За життя» Ігоря Білозора радо приймали в Іллінецькому дошкільному дитячому закладі «Колосок», який провів благодійну акцію «Подарунок для дітей на Миколая».

«День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє дітей. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Нести у цей світ добро – покликання кожної небайдужої людини. Для мене День Святого Миколая є чарівним, малеча чекає на диво, і ми зобов`язані його їм подарувати» - відзначив активіст Ігор Білозор.

Під час свята діти із задоволенням розважалися. Вони співали пісні, брали участь у конкурсах, читали вірші та отримали солодкі подарунки від активістів.

«Ігор Білозор ходив, виріс і пам`ятає нас, і я сподіваюсь, що і ви в дорослому віці прийдете теж  до нашого закладу з привітаннями!»,- сказала завідуюча і висловила  щиру вдячність партійцю.

Вихователь дитячого закладу  заявила, що в такий складний час на допомогу приходять люди з щедрим серцем: «Добра людина - це щаслива людина! А добро завжди повернеться!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ