«ЗА ЖИТТЯ» НА СУМЩИНІ ОБРАЛО НОВОГО КЕРІВНИКА

«ЗА ЖИТТЯ» НА СУМЩИНІ ОБРАЛО НОВОГО КЕРІВНИКА

Лідера місцевої партійної команди «За життя» у м. Суми Олександра Соколова обрано керівником Сумської обласної парторганізації. Таке рішення одноголосно прийняли делегати регіональної конференції партії «За життя» 18 квітня.

«У місті Суми партія «За життя» розвивається дуже динамічно, відчувається, що підтримка людей нашої політичної сили зростає, у партії стабільно росте кількість прихильників, - зазначають учасники регіональної конференції. – Саме тому важливо, аби успішні проекти, реалізовані командою «За життя» у Сумах отримали «нове дихання» тепер уже в масштабах усієї області».

Олександру Соколову 31 рік, здобув дві вищі освіти – в Українській академії банківської справи (фінансист) та Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого (диплом правознавця з відзнакою). Декілька років займається професійною адвокатською та активною правозахисною діяльністю. У 2017 році ініціював створення та очолив партійний осередок «За життя» у м. Суми.

«Рішення обласної конференції – це велика довіра і велика відповідальність для мене і нашої команди, - говорить Олександр Соколов. – Починається новий етап у розвитку всієї обласної партійної організації, перед нами стоять серйозні виклики, але я переконаний, що наша велика команда однодумців і соратників зможе показати гідний результат роботи».

На думку нового керівника обласної організації «За життя», партійці мають, перш за все, максимально інформувати мешканців Сумщини про діяльність лідерів партії – Вадима Рабіновича та Євгенія Мураєва щодо захисту прав та інтересів людей, а також власними силами і можливостями змушувати владу працювати на користь громади:

«Ми маємо об’єднати навколо партійної команди справжніх професіоналів, передовсім, правників, спеціалістів у галузі ЖКГ, самоврядування, енергетики, соціального захисту, - переконаний Олександр Соколов. – Тобто зібрати і організувати роботу тих людей, які здатні займатися не перейменуваннями вулиць і боротьбою з пам’ятниками, а підготовкою і реалізацією якісних нормативних документів, проектів рішень місцевої влади, регіональних програм розвитку, завдяки яким люди відчують справжню турботу і позитивні зміни, а не терпітимуть постійні знущання байдужих і знахабнілих чиновників».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ