«ЗА ЖИТТЯ» НА ЛУГАНЩИНІ РОЗШИРЮЄ КОРДОНИ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ЛУГАНЩИНІ РОЗШИРЮЄ КОРДОНИ

У Кремінському районі Луганської області зареєстрована районна організація політичної партії «За життя». Її очолив підприємець, член міського громадської ради при міській раді Геннадій Махур.

Кістяком районної організації стали відомі в районі люди: Світлана Загоруй - голова Громадської ради при Кремінській міській раді, яка обиралася депутатом трьох скликань міської та районної рад; Ольга Черкашина - вчитель російської мови та літератури, працювала у відділі у справах дітей в районній державній адміністрації.

Привітати з реєстрацією і провести перші збори в район приїхав керівник Луганської регіональної організації партії Ростислав Дубовий. Перші партійні збори пройшли в конструктивній обстановці. В ході бесіди були порушені актуальні проблеми району і області. Однопартійці розповіли про наболілі проблеми жителів району, висловили свої прохання та побажання. Було вирішено розпочати роботу з організації в районі громадської приймальні.

«Ми всі сьогодні розчаровані цією владою, а проведені реформи і реформами назвати не можна. Всі соціологічні дослідження підтверджують, що «За життя» має лідерські позиції і з кожним днем ​​нас стає все більше. Люди впевнені, що «За життя» - це панацея для України. Ми не маємо право їх підвести», - заявив Ростислав Дубовий.

«Змінити життя в Кремінському районі можна тільки спільними зусиллями. І, об'єднавшись сьогодні, ми будемо працювати на благо людей», - підкреслив Геннадій Махур.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ