«ЗА ЖИТТЯ» НА ЛУГАНЩИНІ ПІДТРИМАЛА МІСЬКИЙ КОНКУРС КРАСИ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ЛУГАНЩИНІ ПІДТРИМАЛА МІСЬКИЙ КОНКУРС КРАСИ

У м.Рубіжне напередодні весняних канікул відбувся міський конкурс «Українська дівчина розумна й красива». Четвертий рік поспіль він приносить всім глядачам величезну кількість позитивних емоцій і естетичну насолоду. Цього разу 14 дівчат презентували свої неперевершені таланти, допитливий розум, креативність.

Організатором заходу виступили представники управління освіти Рубіжанської міської ради та міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

За традицією конкурс складався з трьох етапів. Спочатку дівчата розповідали про себе й демонстрували свої наряди, більшість з яких було виготовлено власноруч. У другому конкурсі, учасниці виготовляли й демонстрували стилізовані крашанки, виконані в різних техніках: аплікація, малювання, квілінг. В третьому конкурсі учасниці виконували ліричні пісні, читали вірші, демонстрували танці різних народів і т.д.

Підтримала юні таланти Рубіжанська міська організація партії «За життя». Партійці Ольга Новикова та Олексій Горобець вручили конкурсантам подарунки.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ