«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩІНІ ПРІВІТАЛА ЗЕМЛЯКІВ З ВЕЛИКОДНЕМ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩІНІ ПРІВІТАЛА ЗЕМЛЯКІВ З ВЕЛИКОДНЕМ

Напередодні Великодня мешканці Зміївського та Харківського району вже сім років поспіль традиційно отримують від народного депутата України, голови політради партії «За життя» Євгенія Мураєва святкові паски.

Пасками і добрими словами привітали понад 32 тисяч жителів округу: школярів, дітей в дитячих садах, учасників бойових дій, ветеранів, багатодітних сімей, членів сімей загиблих ветеранів, підопічних геріатричного пансіонату і вихованців Зміївського НВК.

«У цьому році я прихворіла і піч паски вже не стала. Спасибі Євгенію Мураєву за турботу і привітання, завжди пам'ятає про нас», - каже пенсіонерка з м Зміїв Віра Шишковская

Крім того, ввечері у Велику суботу партійці за традицією зустріли літак з Благодатним вогнем з Єрусалима. Священний вогонь глава політради «За життя» Євген Мураєв, голова Харківської обласної «За життя» Валерія Мураєва і помічники розвезли в храми й собори Харківського та Зміївського районів. Від благодатного вогню священнослужителі перед святковим богослужінням запалили свічки і лампадки, а парафіяни - посвятили їм свої будинки.

Не оминули своєю увагою і тих, хто звернувся до партії «За життя» за допомогою. Наприклад, 95-річна мешканка Харкова, учасниця війни з Німеччиною і Японією Анастасія Вокарєва з огляду на мізерну пенсію не в змозі забезпечити себе найнеобхіднішим. Від обласної організації «За життя» пенсіонерка отримала великий продуктовий набір до Великодня.

Беручи подарунки і поздоровлення, люди висловлювали слова щирої вдячності і найтепліші побажання партії «За життя»: «Дуже важливо, що в такий складний час про нас пам'ятають і піклуються. Стільки уваги ми давно ні від кого не одержували», - заявили прихильники організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ