«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ ЗМІЇВСЬКОГО НВК

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ ЗМІЇВСЬКОГО НВК

У Зміївському НВК навчальний рік почався з подарунків від голови Харківської обласної організації партії «За життя», депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої.

Справжнім сюрпризом для малюків стала лекція від відомого в Україні інтернет-блогера Руслана Безяева, який розповів вихованцям дитячого будинку про те, як правильно вести онлайн-життя в Інтернеті.

Завдяки Валерії Мураєвої у них є власна сторінка в мережі, на якій вихованці розповідають про свої враження від відвідин театрів, вистав, цирків, діляться особистими думками і спілкуються між собою. Крім майстер-класу діти отримали і подарунки, які знадобляться їм у навчанні.

Світлана Гаращенко, директор Зміївського НВК №1, повідомила: "Ми в нашому НВК завжди чекаємо гостей. І сьогодні у нас найбажаніша довгоочікувана гостя - це Валерія Мураєва, яка привезла подарунки. Подарунки дуже корисні, які стануть в нагоді для школи - це навчальні дошки, конструктори, все, що потрібно для навчання".

Валерія Мураєва зазначила: "Звичайно ж, освіта - це дуже важливо і ми намагаємося, щоб діти отримали максимум, перебуваючи тут. Але, перш за все, мені хочеться, щоб вони були яскравими і не зашореними, щоб вони вміли дивитися на світ з різних сторін, щоб у них була можливість вибору і, я думаю, ми зробимо все від нас залежне, щоб так і було".

У цьому році завдяки Зміївському районній раді навчально-виховному комплексу з райбюджету виділили кошти на новий одяг, взуття, канцелярію і медикаменти. І тепер з подарунками і в обновках вихованці дитячого будинку в повній мірі готові отримувати знання».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ