«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ПЕДАГОГІВ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ПЕДАГОГІВ (фото)

Представники Харківської обласної організації політичної партії «За життя» на чолі з депутатом Харківської обласної ради Валерією Мураєвою напередодні Дня вчителя у Зміївському та Харківському районах привітали працівників сфери освіти.

З подарунками та щирими словами подяки вони приїхали привітати вчителів. Понад три тисячі педагогів із 94 навчальних закладів Харківського та Зміївського районів отримали подарунки від народного депутата України Євгенія Мураєва.

«Зазвичай працівники сфери освіти піклуються про те, щоб оцінювати, готувати, випускати і нагороджувати, а ось День вчителя – це саме той день, коли у нас є можливість порадіти за наших учителів, нагородити їх, виділити кращих, сказати їм теплі слова і приділити їм ту увагу, на яку вони, без сумніву, заслуговують, – зазначила Валерія Олегівна. – Звичайно ж, хочеться побажати їм витримки, нормального ставлення з боку держави, і хочеться сказати: Ми завжди на вашому боці. Ми завжди відстоювали інтереси наших педагогів, ми завжди боролися за те, аби наші школи були найкращими, і ми продовжимо це робити, хай там що».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ