«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ ЗМІЇВСЬКОГО НВК

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ ЗМІЇВСЬКОГО НВК

Напередодні Великодня дітей Зміївського навчально-виховного комплексу, або, як його ласкаво називають, «будиночка», привітали з наступаючими святами депутат Харківської обласної ради, голова Харківської обласної організації партії «За життя» Валерія Мураєва і її однопартійці.

Зміївській «будиночок» Валерія Мураєва опікає вже багато років: піклується про побут своїх підопічних, вітає з усіма святами, приїжджає до вихованців, щоб привітати кожного з Днем народження, турбується про настрої хлопців і їх творчим розвитком.

І в Великодні свята Валерія Олегівна приїхала з сюрпризами: великим полотном тематичних розмальовок та солодощами. Під час розфарбовування намальованих писанок, кожен малюк мав можливість проявити свою фантазію, повправлятися з пензлем і фарбами. Щоб розписати кожну писанку діти розділилися на команди і призначили капітанів. Деякі проявили креативність - малювали пальцями. Діти доклали всіх зусиль і творче натхнення, щоб полотно-розмальовка вже через півтори години перетворилося на справжній витвір мистецтва.

«У нас є традиція: ми вже кілька років влаштовуємо різні майстер-класи: ліпимо, готовим, малюємо. У минулому році прикрашали величезні гіпсові яйця, але зараз вирішили, що цього замало. Нас багато, талантів багато, взяти участь хочеться всім, і ми вирішили зробити величезну великодню розмальовку, - пояснила Валерія Мураєва. - Ми хочемо побажати всій Україні добра, миру, благополуччя, нехай це світле свято принесе в наші будинки не тільки запах паски, а не тільки різнобарв'я великодніх яєць, а й щастя, сердечність і вдячність. Знаєте, це дуже важливо бути вдячними один одному».

Світлана Гаращенко, директор Зміївського НВК, зазначила, що всі 40 вихованців з нетерпінням чекають приїздів Валерії Олегівни: «Вона завжди приїжджає не тільки з корисними для дітей подарунками, цікавими майстер-класами, а й з солодкими частуваннями. Сьогодні всі діти отримали великодні паски».

Після творчих занять вихованців навчально-виховного комплексу чекав солодкий стіл. Адже прикраса будь-якого свята - це дитяча радість.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ