«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ СПОРТУ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ СПОРТУ

1 червня жителі Зміївського району з величезною радістю взяли участь в довгоочікуваному відкриття стадіону «Авангард» після реконструкції.

Історія цього будівництва виявилася довгою і пов'язаної з необхідністю домагатися уваги влади до спорту, своєчасного фінансування, боротьби проти спроб політизації питання реконструкції стадіону.

Реконструкція стадіону почалася в 2011 році з ініціативи народного депутата України, голови політради партії «За життя» Євгенія Мураєва, а тоді - голови Зміївської РДА. У 2011 році був розроблений проект сучасного стадіону, виділені перші 2 млн. гривень з обласного бюджету, проведена підготовка поля, зведені конструкції трибун, придбані сидіння для глядачів. Однак на цьому етапі будівництво було надовго зупинено.

Принципова позиція депутата Харківської обласної ради, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої, а також депутатів районної ради, прихильників партії «За життя» дозволили подолати всі перешкоди. Перемогло розуміння того, що в розвитку спорту в районі, зміцнення його матеріальної бази зацікавлені абсолютно всі. Реконструкція стадіону була відновлена ​​в 2015 році.

«Після того, як в районі змінилося керівництво, стадіону і спорту в цілому стали приділяти значно менше уваги. Спільними зусиллями районної ради та районної адміністрації, обласної держадміністрації та зусиллями депутатського корпусу нам вдалося домогтися того, щоб реконструкція стадіону була закінчена», - зазначила, вітаючи зміївчан зі знаменною подією, Валерія Мураєва.

До реконструкції стадіону було залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти обласного та районного бюджетів.

Тепер на стадіоні є сучасне поле зі штучним покриттям, бігова доріжка для занять легкою атлетикою, криті трибуни з пластиковими сидіннями, коментаторських кабіна, величезне табло, роздягальні для команд, приміщення для тренерів і лікаря - все, що потрібно сучасному стадіону за європейськими стандартами.

На стадіоні можуть займатися спортом понад 1000 спортсменів, трибуни розраховані на 2059 місць. На честь відкриття стадіону спортивна молодь району влаштувала грандіозне спортивне шоу, участь в якому взяли юні боксери, футболісти, борці, танцюристи, футболісти і парашутисти. На флагштоку був урочисто піднятий прапор стадіону «Авангард». Члени президії урочисто перерізали символічну стрічку і залишили свої підписи на футбольному м'ячі - першому примірнику майбутнього музею стадіону «Авангард».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ