«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК КВАДРОСПОРТУ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК КВАДРОСПОРТУ

26 травня в Зміївському районі Харківської області вперше пройшли змагання з GPS - орієнтування для квадроциклів Can-Am Quest Cup. Це - 3 етап чемпіонату України з цієї зовсім ще нової дисципліни, в якій потрібно, щоб і техніка, і інтелект спортсменів працювали з високою швидкістю.

Змагання пройшли під патронатом народного депутата України, голови політради партії «За життя» Євгенія Мураєва та за підтримки голови обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої, керівника благодійного фонду «Крок за кроком».

Учасниками Can-Am Quest Cup стали більше 20 спортсменів з Харкова, Одеси, Києва, Запоріжжя та Дніпра. За перемогу змагалися сім команд, склад яких визначило жеребкування. За п'ять годин гонщикам необхідно було «зібрати» максимум з обраних кожній команді 50 точок GPS-координат. Чим складніше точка, чим більше перешкод і несподіванок зустрічається на шляху спортсменів, тим вище азарт і тим більше задоволення отримують гонщики.

«Такі заходи ми проводимо з 2011 року і вони стають все яскравіше, масштабніше і цікавіше. Перш за все завдяки тому, що ландшафт нашого Зміївського району передбачає труднощі й сюрпризи, а це - головне для гонщиків. Звичайно ж, ми завжди їх дуже радо приймаємо, і заходи завжди проходять на високому рівні. Сподіваюся, що траса, яку ми проклали в цьому році, стане серйозним викликом для учасників», - зазначає Валерія Мураєва.

Увечері цього ж дня відбулося й урочисте нагородження переможців. Багато учасників змагань залишилися на Зміївщині, щоб провести тут залишок вихідних.

Завдяки постійній підтримці авто- та мотоспорту главою політради партії «За життя» Євгеном Мураєвим та головою Харківської обласної організації партії «За життя» Валерією Мураєвою за минулі сім років жителі Харківщини вже познайомилися й полюбили такі видовищні змагання як трофі-рейди, кантрі крос і хард ендуро. У свою чергу Зміївщина стала відома всім любителям цього виду спорту й уболівальникам як край дивовижних ландшафтів і щирої гостинності.

Зупинятися на досягнутому організатори та приймаюча сторона не збираються. Тепер тут мріють про проведення міжнародних гонок.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ