«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ОБЛАШТУВАЛА ДЛЯ ДІТЕЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ КОМПЛЕКС

«ЗА ЖИТТЯ» НА ХАРКІВЩИНІ ОБЛАШТУВАЛА ДЛЯ ДІТЕЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ КОМПЛЕКС

З ініціативи Харківської обласної організації партії «За життя» на чолі з головою обласної організації Валерією Мураєвою в центрі Змієва пройшов суботник, в ході якого був реконструйований та доповнений новими елементами дитячий ігровий комплекс.

Дитячий майданчик давно став улюбленим місцем відпочинку зміївських дітей. А в цьому році маленькі зміївчани отримали в подарунок від Валерії Мураєвої ще дві нові гірки. Крім цього, за кошти міського бюджету на майданчику був встановлений новий спортивний комплекс.

У зв'язку з тим, що погодні умови змінилися, а обсяг роботи по реконструкції та встановленню нових гірок дуже великий, прийнято рішення проводити її поетапно. В ході суботника була проведена інвентаризація, усунуті ті недоліки, які було можливо усунути, додані нові елементи, намічений фронт робіт на майбутнє.

«Сьогодні у нас дуже насичений день. З ранку ми прийняли естафету Пам'яті від Первомайського району. Нам передали прапор, на якому зображені герби всіх районів Харківської області. А зараз - ми на суботнику, присвяченому благоустрою центральної частини міста, - повідомила Валерія Олегівна. - На жаль, деякі конструкції, які стоять вже досить давно, потребують оновлення. І, звичайно, ми вирішили доповнити дитячий комплекс. Сьогодні ми встановлюємо дві нові гірки, а також спортивний комплекс. Ми постаралися створити окремі зони для різних вікових груп, що буде зручно і для мам, і для дітей, і для спортсменів».

Озброївшись інструментами і фарбою, дорослі активно працювали: зачищали і обробляли дерев'яні деталі, додавали нові елементи, підфарбовували конструкції, щоб вони виглядали яскраво і барвисто.

«Всі ми любимо насолоджуватися красивими видами, всім нам дуже подобаються нові майданчики, але тим не менше є люди, які просто демонтують частину елементів. Тому ми будемо реконструювати деякі частини, деякі повністю замінимо, щоб привести комплекс в відповідний стан, і, звичайно ж, доповнимо нашу площадку новими елементами. Також у нас в планах поставити тут паркан. Роботи вистачить, так що всі, хто хоче приєднатися - приєднуйтесь, будемо тільки раді! Це завжди краще - робити колективно. Я рада, що багато хто вже відгукнулися на наше прохання, і у нас виходить зробити щось своїми руками вже сьогодні!» - зазначила Валерія Мураєва.

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ