«ЗА ЖИТТЯ» НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ОБ’ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ

«ЗА ЖИТТЯ» НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ОБ’ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ

Політична партія «За життя» у Дніпропетровській області створила чергову партійну організацію.

25 липня у Синельниковому  відбулася установча конференція, на якій було прийнято рішення про створення там міської організації партії «За життя». На порядок денний була винесена низка питань, зокрема, там обирали керівний склад партійного осередку, затверджували її кількісний склад та обговорили основні напрямки діяльності організації на найближчий період. Перед присутніми виступила керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова.

«Поступово ми нарощуємо міць нашої обласної організації. Лідер партії «За життя» Вадим Рабінович заявив, що інтереси простих людей – це для нас головний пріоритет. І саме тому ми завжди будемо боротися за права і відстоювати інтереси кожного громадянина. Всіх наших однодумців я запрошую приєднуватися до партії «За життя», - підкреслила керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова.

Цього ж дня відбулося урочисте  вручення партійних квитків новим членам «За життя».

«У нас дуже багато людей, які поділяють погляди лідера Вадима Рабіновича і хочуть приєднатися до партії «За життя». Як член громади Синельникового, я докладу всіх зусиль для об’єднання городян, які розділяють наші погляди і розуміють, що треба змінювати життя на краще. Ми хочемо розуміння і світлого майбутнього для наших дітей і онуків!» - заявила керівник Синельниківської міської організації партії «За життя» Наталія Щербина.

Одразу після вручення партійних квитків відбулася партійна нарада, на якій було погоджено подальший план дій, розподілено обов’язки та напрямки роботи між новими партійцями.

«Для нас поважно стати частиною  «За життя»! Це означає, що нам довіряють! Ми – звичайні люди і просто хочемо зробити наше життя кращим. Я вірю, що «За життя» переможе і дуже добре, що відтепер організація  партії створена і працює і у нас - в Синельниковому», - сказав місцевий мешканець Микола Левинець.

​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ