«ЗА ЖИТТЯ»: МИ ПОВИННІ ЗМІНИТИ СТАНДАРТИ ЖИТТЯ В ЧЕРКАСАХ, ЩОБ МОЛОДЬ НЕ ВИЇЖДЖАЛА З КРАЇНИ

«ЗА ЖИТТЯ»: МИ ПОВИННІ ЗМІНИТИ СТАНДАРТИ ЖИТТЯ В ЧЕРКАСАХ, ЩОБ МОЛОДЬ НЕ ВИЇЖДЖАЛА З КРАЇНИ

Створювати робочі місця, розвивати інфраструктурні проекти, збудувати кілька індустріальних парків у Черкасах, припинити обкрадання міського бюджету чиновниками, допомагати пенсіонерам та людям із обмеженими можливостями – ось такі першочергові завдання ставить перед собою міська організація політичної партії «За життя», яка нещодавно була утворена у Черкасах.

За словами керівника організації Юлії Погостінської, яка нещодавно очолила міський осередок, найголовніша проблема Черкас – це відтік молоді, зубожіння старшого покоління містян та розкрадений бюджет.

«Для того, щоб молодь не виїжджала на заробітки в Польщу чи Італію, потрібно в Черкасах створити такі умови праці, щоб тут хотіли залишитися. Окрім того, необхідно думати й про створення зон відпочинку, публічних просторів, покращувати комфортність проживання, зменшувати вартість комунальних послуг для простих українців, покращити медичне обслуговування жителів міста, щоб тут не було страшно народжувати», – зазначила Юлія Погостінська.

Вона запросила черкасців надавати свої пропозиції щодо розвитку Черкас. Свої пропозиції можна надсилати на електронну пошту zagittya.ch@gmail.com

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ