«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ У КРИВОМУ РОЗІ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ У КРИВОМУ РОЗІ (фото)

Активісти Дніпропетровської регіональної організації приїхали до модульного містечка для переселенців із Донецької та Луганської областей.

У Дніпропетровській області політична партія «За життя» реалізує окремий проект допомоги людям, які були вимушені виїхати із зони військового конфлікту на Донбасі.

Так, у рамках цього проекту керівники «За життя» у Кривому Розі відвідали спеціальне модульне містечко, побудоване для родин переселенців із Донецької та Луганської областей. Активісти «За життя» привезли всім переселенцям гуманітарну допомогу: дитячі речі, іграшки та ласощі.

Крім того, керівництвом «За життя» у Дніпропетровській області ухвалено рішення системно допомагати мешканцям Донбасу, оскільки люди постійно потребують теплих речей, медикаментів та продуктів харчування і, на жаль, можуть розраховувати тільки на небайдужих.

Відзначимо, що це вже не перша допомога, яку організовує партія «За життя» у Дніпропетровській області. Активісти політичної сили провели для сімей переселенців із модульного містечка в Павлограді автобусну екскурсію по історичній частині відомого промислового міста України.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ