«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ САМОТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ МИКОЛАЄВА (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ САМОТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ МИКОЛАЄВА (фото)

Активісти та волонтери політичної партії «За життя» в Очакові (Миколаївська область) організували допомогу людям похилого віку, які живуть за межею бідності.

У переліку завдань політичної партії «За життя» незмінно першим пунктом є гідний рівень життя людей, який керівництву країни так і не вдалося підняти на належний рівень. Більше того, ціла ланка авантюр і афер, отримання міжнародних кредитів та корупція призвели до різкого погіршення життя українців, які за останні три роки шалено зубожіли.

Як наслідок люди не тільки змушені заощаджувати на ліках, не можуть дозволити собі оплачувати комунальні послуги, принижені отриманням субсидій, а багато хто навіть втратив можливість придбати продукти в магазинах.

Це стало головною причиною того, що політична партія «За життя» взяла на себе організацію посильної допомоги людям, які живуть за межею бідності. Так, активісти «За життя» в Очакові взяли під опіку 77-річну пенсіонерку Прохорову Гертруду Тимофіївну.

У жінки був важкий життєвий шлях та багато випробувань, а нещодавно жінка зовсім залишилася самотньою – у неї помер син, якій був ветераном війни в Афганістані. Всі пенсійні копійки вона збирає на пам'ятник сину через що відмовляє собі у найнеобхіднішому – не може купувати ліки та не виходить за продуктами.

Днями активісти політичної партії «За життя» приїхали в гості до Гертруди Тимофіївни і не з пустими руками – самотній жінці привезли кілька продуктових наборів, яких їй вистачить на довгий час.

Пенсіонерка не залишиться наодинці зі своїми  проблемами і в подальшому, адже активісти «За життя» взяли Гертруду Тимофіївну під опіку, аби жінка не залишилася без продуктів та необхідних ліків.

«Допомога людям, моральна та матеріальна підтримка тих, про кого забула та довела до бідності влада – це основний принцип наших однопартійців. Людяність – саме це повинно об'єднувати нас у цих жахливих умовах, створених можновладцями. Вони залишили людей наодинці з бідністю, вони кожного нового дня зневажають людей своїми брехливими заявами про поліпшення життя. Наша обласна організація й у подальшому контролюватиме забезпечення людей похилого віку необхідним, організовуючи системну допомогу бідним людям», – заявив голова Миколаївської обласної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко.

Нагадаємо, раніше активісти партії «За життя» розпочали акцію з допомоги інвалідам у місті Рубіжному Луганської області. Також представник групи «За життя» у міській раді Дніпра звернувся до міського голови з проханням переглянути соціальні програми для пенсіонерів під час підготовки бюджету на наступний рік.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ