«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ МЕШКАНЦЯМ ЧОРНОМОРСЬКА БОРОТИСЯ З НЕЗАКОННОЮ ЗАБУДОВОЮ

«ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ МЕШКАНЦЯМ ЧОРНОМОРСЬКА БОРОТИСЯ З НЕЗАКОННОЮ ЗАБУДОВОЮ

Чорноморська міська організація політичної партії «За життя» підтримує боротьбу мешканців будинків №4 і №6 по вул. Парковій проти будівництва на прибудинковій території дев'ятиповерхового будинку.

19 серпня активісти партії разом із небайдужими громадянами провели суботник на території, яку планують віддати під забудову - на цій ділянці було висаджено абрикоси, сливи, горіхи та черешні.

«Акція з озеленення території двору покликана продемонструвати чиновникам, що їхній намір забудувати низку територій міста всупереч думці громадян, поза сумнівом, отримає відповідну реакцію», - заявив голова Чорноморської міської організації партії «За життя» Вадим Рассінській.

«Зараз проходить збір підписів під зверненням до міського голови Валерія Хмельнюка з вимогою не допустити забудову двору. Своєю акцією з висадкою дерев ми показали, що не мовчатимемо, що ми знаємо, як діяти, що наша позиція послідовна, й ми їй не зрадимо. Чорноморськ має бути містом-садом, а не містом кам'яних джунглів», - підкреслив голова міської організації партії «За життя» Вадим Рассінській.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ