«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ СУМЧАН

«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ СУМЧАН

Більш ніж на 30 мільйонів гривень буде знижений тариф на тепло та електроенергію для мешканців Сум, що поставляються компанією «Сумитеплоенерго». Таку постанову прийняла Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  за матеріалами, озвученим активістами партії «За життя».

«Два тижні тому ми публічно довели, що «Сумитеплоенерго» в минулому році не виконали своїх зобов'язань за інвестиційною програмою для міста, - каже голова Сумської міської організації партії «За життя» Олександр Соколов. - При цьому, понад 30 мільйонів гривень вже були зібрані монополістом з жителів міста, оскільки ці витрати також закладені в тариф. Про яке підвищення тарифу вони говорять зараз, якщо простий аналіз показав, що їх потрібно навпаки, знижувати? Команда партії «За життя» в Сумах робить все можливе, щоб захистити сумчан від тарифного геноциду, тому ми надали всю інформацію і правоохоронцям, і Нацкомісії».

До озвученої партійцями проблеми підключилася вже прокуратура Сумської області.

У Київський окружний адміністративний суд надійшов позов до НКРЕКП про перегляд тарифу для «Сумитеплоенерго». І як стало відомо, регулятор був змушений відреагувати.

«Своєю Постановою НКРЕКП наклав штраф на «Сумитеплоенерго» за порушення ліцензійних умов, - заявив глава Сумської міської організації партії «За життя» Олександр Соколов. - Але найважливіше, регулятор зобов'язав вилучити з тарифу кошти невиконаної інвестиційної програми, а це в цілому - понад 30 мільйонів гривень. Це рішення - доказ того, що спільними зусиллями відповідальних політиків, громади та правоохоронців можна досягати результату і не дозволяти затягувати тарифну зашморг на шиї сумчан».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ