«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВ

«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВ

В обласному центрі Луганської області пройшла позачергова 42 сесія Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання. Як зазначила Ірина Сафронова - депутат міської ради і керівник міської організації партії «За життя», «одним з важливих питань на порядку денному - це розгляд збільшення фінансування харчування для вихованців дошкільних установ».

«Ми повинні приділяти достатньо уваги питанню харчування дітей в дитячому садку. Підвищення вартості харчування обумовлено зростанням цін на продукти харчування. А дитина повинна щодня отримувати злаки, овочі і фрукти. Тому нами прийнято рішення про збільшення фінансування з міського бюджету на харчування дітей в дитячих садах», - прокоментувала Ірина Сафронова.

Згідно з цим рішенням норма витрат на харчування однієї дитини в день в Сєвєродонецьку зросла таким чином: для ясельних груп - 20 гривень в день і 25 гривень дошкільні групи.

Також в обласному центрі почастішали випадки стихійної торгівлі, а це недотримання норм якості товарів. Тому партія «За життя» ініціювала процес обладнання місць для проведення торгівлі, тому що це лежить в інтересах жителів міста і області. Такі торгові майданчики як ярмарок дадуть можливість жителям купувати свіжі і натуральні продукти за низькими цінами. Так, на сесії були прийняті два важливих регуляторних акти: «Положення про організацію і проведення ярмаркової діяльності на території міста Сєвєродонецька» і «Про затвердження порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Сєвєродонецьк».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ