«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЇ СВОЇХ КАНДИДАТІВ НА ВИБОРАХ В ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЇ СВОЇХ КАНДИДАТІВ НА ВИБОРАХ В ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Двотижнева судова епопея в Овідіопольському районі закінчилася повною перемогою партії «За життя». Про це розповів один з кандидатів у депутати від партії "За життя" Дмитро Добрянський.

За його словами, команда політичної партії «За життя» виграла всі суди і домоглася реєстрації десяти представників партії кандидатами в депутати на виборах до ради Авангардівськоъ об'єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що раніше територіальна виборча комісія з необґрунтованих причин відмовила в реєстрації десяти кандидатам в депутати Авангардівської об'єднаної територіальної громади.

Партійні активісти послідовно подали позови в Овідіопольський районний і апеляційний суди. Незважаючи на відмову територіальної виборчої комісії виконувати рішення районного суду, після рішення апеляційного суду виборча комісія була змушена підкоротись .

«Вчора одноголосним рішенням територіальної виборчої комісії наші документи були прийняті, і всі наші кандидати були зареєстровані. Я вважаю, що ми добилися першої серйозної перемоги в боротьбі з адмінресурсом, з владою, яка продемонструвала, що боїться участі кандидатів від нашої партії у виборах. Зараз наше завдання - донести до виборців правду», - зазначив Дмитро Добрянський.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ