«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ПЕРЕМОГИ ПІД НБУ: ПОЧИНАЮТЬСЯ ВИПЛАТИ 3 МІЛЬЯРДІВ!

«ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ПЕРЕМОГИ ПІД НБУ: ПОЧИНАЮТЬСЯ ВИПЛАТИ 3 МІЛЬЯРДІВ!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) почне виплати вкладникам низки відомих банків на загальну суму понад 3 млрд грн. Про це стало відомо після зустрічі голови ФГВФО Костянтина Ворушиліна з керівниками політичної партії «За життя» Вадимом Рабіновичем і Євгенієм Мураєвим у понеділок, 25 вересня 2017 року.

Як відомо, партія «За життя» ініціювала і проводить уже третій тиждень поспіль акції протесту біля Нацбанку України з вимогою повернути гроші вкладникам і притягнути до відповідальності керівництво НБУ.

Результати зустрічі у ФГВФО прокоментував лідер «За життя» Вадим Рабінович.

«Найголовніше, зусилля партії «За життя» увінчалися перемогою для простих людей: керівництво ФГВФО запевнило нас, що вже найближчими днями почнуться виплати вкладникам. Слідом за вкладниками «Артем-банку» і «Дельта-банку» гроші отримають вкладники «четвертої черги» «Діамант-банку», а також нові вкладники банку «Михайлівський». Про це нам в особистій розмові повідомив Костянтин Ворушилін, він же озвучив і загальну суму грошей, які повертаються – це понад три мільярди (!!!) гривень», – заявив Вадим Рабінович.

«Я не хочу говорити, що це досягнуто тільки завдяки нашим акціям під Нацбанком, та я впевнений у тому, що наші багатоденні протести стали вирішальним поштовхом для влади до того, аби це відбувалося не через рік або через п'ять, а саме зараз! Перший результат вважаю досягнуто, ми вірили у перемогу, в нас вірили люди – і партія «За життя» проявила стійкість і послідовність своїх дій», – констатував народний депутат.

«Особливо я хочу у таку хвилину звернути увагу тих представників «Опозиційного блоку», які на своєму телеканалі «Інтер» увесь час показували, як погано стояти біля Нацбанку, які там люди збиралися, як вони виглядали і чим пахнули... Коли ви зможете повернути вкладникам України три мільярди (!!!) гривень – повторюся, не вкрасти, а повернути! – то зможемо говорити, що ваше існування виправдане й логічне як опозиційної сили. Але ви цього не робите, хоча голосно називаєте себе опозицією! Я жодного разу не бачив, аби ви переодяглися із костюмів, вийшли до людей, говорили про їхні нагальні проблеми, про їхні втрати, співчували їм і співпереживали. Напевно, дивлячись на цих протестуючих із вікон французьких вілл, важко таке собі навіть уявити. А ми, партія «За життя», тут, у Києві, захищали і продовжуватимемо захищати вкладників, захищати людей... Коли буде притягнуто до кримінальної відповідальності Гонтареву, коли не допустять до призначення главою правління НБУ Рожкову, – тоді ми вважатимемо наше завдання в цьому напрямку виконаним. Але ми готові й на компроміс: аби Гонтареву посадили не відразу, а після детального і всебічного розслідування злочинної діяльності в НБУ!», – підкреслив лідер партії «За життя».

«Також сьогодні прийшла радісна новина із США, де фінансовий комітет Конгресу починає розслідування за фактами корупції у Нацбанку України, зокрема, з боку Валерії Гонтаревої. Ми вітаємо радісний збіг поглядів американських конгресменів із активістами партії «За життя», щоправда, ми це починали говорити задовго до сьогоднішнього дня, а на акції біля НБУ вийшли два тижні тому», – резюмував Вадим Рабинович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ