«ЗА ЖИТТЯ» ДБАЄ ПРО ЕКОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ КІРОВОГРАДЩИНИ

«ЗА ЖИТТЯ» ДБАЄ ПРО ЕКОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ КІРОВОГРАДЩИНИ

На Кіровоградщині члени Компаніївської районної організації «За життя» провели акцію «Посади своє дерево». Разом із працівниками Компаніївського лісгоспу та учнями місцевих шкіл вони вийшли на територію лісосмуги і висадили на пустирі саджанці акації, дуба, клена та декоративних кущів.

Також молоді деревця посадили на території райцентру: в дитячих садочках, школах, скверах.

«Всього за один день ми висадили близько трьох тисяч саджанців, - розповідає керівник нещодавно створеної Компаніївської районної організації «За життя», депутат селищної ради Олександр Сервінський. – Ця акція – данина нашому рідному селищу, яке повинно бути зеленим та ошатним. Ми не вперше вийшли робити спільну, суспільно важливу справу. Нещодавно ми допомогли поновити роботу криниць по вулиці Перемоги, з яких бере воду добра половина населення Компаніївки. Надалі також плануємо проекти, які не роз’єднують, а гуртують громаду».

Як зазначає керівник Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко, дієві партійні організації в містах обласного підпорядкування та в районах відображають суть ідеології «За життя».

«Ми там, де потребують люди, - пояснює він. – Це передбачено партійною програмою та збігається з покликом серця наших обднопартійців».  

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ