«ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ ПОСМІШКИ ДІТЯМ СУМЩИНИ

«ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ ПОСМІШКИ ДІТЯМ СУМЩИНИ

Понад сто п’ятдесят маленьких мешканців м. Суми взяли участь у яскравому дитячому святі, організованому третього червня «Відділом добрих справ» регіональної організації «За життя».

Казкові персонажі, веселі аніматори та ростова лялька Панда, які так полюбилися сумським дітлахам за час проекту «Даруємо посмішки дітям» відкрили новий літній сезон дитячих свят у мікрорайонах Сум. Цього разу учасники проекту завітали в район вул. Супруна в середмісті обласного центру.

«Наш проект «Даруємо посмішки дітям» працює вже понад два роки, починаючи буквально з перших днів діяльності партії «За життя» на Сумщині, - розповідає керівник обласної партійної організації, відомий правозахисник Олександр Соколов. – Ми бачимо реакцію дітлахів, постійно враховуємо їх побажання та робимо такі розважальні програми, які створюють святковий настрій і діткам, і їхнім батькам. Для членів партії та наших прихильників, задіяних в організації дитячих програм, дуже важливо і приємно бачити задоволені, щасливі обличчя маленьких мешканців міста, чути відгуки сумчан, слова вдячності та підтримки».

На фоні дитячого свята триває і серйозне спілкування партійців «За життя» із мешканцями міста. Люди говорять: їм дуже близька і зрозуміла діяльність партії, вони уважно слідкують за роботою лідерів «За життя» Вадима Рабіновича та Євгенія Мураєва. До партійців є велика довіра, адже саме активісти «За життя» дуже багато зробили для захисту інтересів людей на Сумщині. Тож мешканці звертаються по допомогу: один із будинків, на подвір’ї яких проходить дитяче свято, потребує суттєвого ремонту, а також люди просять сприяння у облаштуванні тут дитячого майданчика.

«Допомагати людям по мірі своїх сил – один із головних принципів нашої роботи, - говорить Олександр Соколов. – І в даному випадку, одразу після звернення ми організували зустріч мешканців і активістів «За життя» з посадовцями Сумської мерії, відповідальними за ці питання, та змусили владу почути людей. І ми будемо чітко контролювати, як чиновники будуть виконувати свою роботу та вирішувати ці питання».

Тим часом благодійний проект «Даруємо посмішки дітям» триває, і вже найближчими днями яскраве дитяче свято завітає до наступного мікрорайону Сум.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ