«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРНІГІВЩИНИ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ І ОКРЕСЛИЛА НОВІ ПЛАНИ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРНІГІВЩИНИ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ І ОКРЕСЛИЛА НОВІ ПЛАНИ (фото)

19 липня голова Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець провів робочу нараду з керівниками місцевих партійних організацій, під час якої було підбито підсумки попередньої діяльності та окреслено нові, досить амбітні, плани.

Перед учасниками засідання виступив голова Чернігівської районної організації Володимир Гайовий. Він ознайомив присутніх із рішеннями вищих керівних органів партії «За життя» та закликав керівників бути активнішими на місцях. Адже, незважаючи на період літніх відпусток, партія «За життя» на Чернігівщині продовжує активно працювати, триває реєстрація районних організацій. Крім того, заплановано проведення низки креативних акцій.

Окремими питаннями під час наради обговорювалися стратегія діяльності місцевого осередку партії, а також необхідність формування первинок та відкриття офісів місцевих партійних організацій. Адже вже за кілька місяців у Чернігівській області розпочнеться формування об’єднаних територіальних громад та проведення виборів до органів місцевого самоврядування, і партія має бути готова до цього, аби виправдати довіру людей.

Варто зазначити, що чернігівські партійці серйозно підходять до підбору кандидатів у депутати. «Основними критеріями є: усвідомлене бажання кандидата балотуватися і конкретне бачення, чим він може бути корисним громаді; самодостатність (наявність освіти і професійних досягнень); відсутність негативного шлейфу»», – наголосив голова Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець.

Обговорили учасники наради і технічні питання діяльності партії, зокрема, Віталій Голець надав вичерпну відповідь на питання, які турбували керівників районних організацій.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ