«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРНІГІВЩИНИ ДАРУЄ ДІТЯМ «АНГЛІЙСЬКЕ» ДОЗВІЛЛЯ (фото)

«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРНІГІВЩИНИ ДАРУЄ ДІТЯМ «АНГЛІЙСЬКЕ» ДОЗВІЛЛЯ (фото)

Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» підтримала ініціативу сумських колег і потурбувалася про те, аби маленькі чернігівці та їхні батьки проводили влітку змістовне, цікаве і корисне дозвілля.

Так, спільно з Агенцією творчого розвитку дитини «Mary Poppins» - Speaking Club» чернігівці організували для найменших діточок курси підготовки до школи та вивчення англійської мови, які до 1 вересня працюватимуть безкоштовно для соціально вразливих категорій дітей.

А поки дітки навчалися, голова Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець разом із партійними волонтерами спілкувалися з батьками, уважно вислуховуючи їхні щоденні проблеми і турботи.

За результатами цієї зустрічі не тільки підготовлено низку звернень до можновладців, а й ужито конкретних кроків. «Ми робимо усе задля того, аби прості чернігівці відчули, що життя може бути іншим – більш якісним, але за тієї умови, коли у владі будуть професійні відповідальні люди, а не пустодзвони і ура-патріоти, які під прикриттям лозунгів грабують власний народ більше своїх попередників, яких вони нещадно критикують», – прокоментував зустріч голова Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ